پیست اسکی بین المللی توچال بازگشایی شد

با بارش برف در ارتفاعات استان تهران پیست بین المللی توچال ۲۶ دی بازگشایی شد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال، پیست اسکی بین المللی توچال با توجه به بارش های مطلوب اخیر سه شنبه ۲۶ دی برای علاقه مندان به ورزش های زمستانی بازگشایی شد.
بازگشایی پیست بین المللی اسکی توچال درحالی انجام می شود که ارتفاع برف و شرایط ایمنی آن توسط کارشناسان فنی فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گرفته است.
پیست اسکی توچال در ارتفاع حدوداً چهار هزار متری از سطح دریا قرار دارد و دارای امکانات رفاهی مناسبی از جمله تله کابین و تله سییژ است که هتل این مجموعه برای اقامت علاقه مندان به کوهستان در شب نیز آمادگی کامل دارد.
مدرسه اسکی توچال واقع در ایستگاه هفت نیز با مربیان مجرب و آموزش دیده و قرار دادن تجهیزات اسکی به علاقه مندان؛ پذیرای ورزشکاران و گردشگران زمستانی است.
پیش از این با هماهنگی های صورت گرفته با فدراسیون اسکی پیست بین المللی توچال به صورت محدود برای افراد مبتدی و تحت آموزش روز (8 دی) بازگشایی شده بود.
گقتنی است، مراسم افتتاحیه پیست اسکی بین المللی توچال به طور رسمی روز (سوم بهمن) با حضور مسئولان حوزه تربیت بدنی، فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران، ورزشکاران و اصحاب رسانه در ایستگاه هفتم آغاز می شود.