پیست اسکی بین المللی توچال به صورت محدود بازگشایی شد

به گزارش روابط عمومی تفریحی ورزشی توچال مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، از بازگشایی پیست بین المللی اسکی برای افراد مبتدی و تحت آموزش خبر داد.
روح الله امداد مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به بارش های خوب روزهای اخیر پیست اسکی توچال به صورت محدود برای افراد مبتدی و تحت آموزش روز گذشته(8 دی) بازگشایی شد.
وی تصریح کرد: با توجه به نامه نگاری صورت گرفته با فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی جمهوری اسلامی ایران و بازدید کارشناسان خبره فدراسیون از محوطه پیست توچال مقرر شد بخشی از پیست برای علاقه مندان به آموزش اسکی بازگشایی شود.
امداد، با اشاره به اینکه افراد حرفه ای باید با ملاحظات ایمنی مدرسه اسکی توچال از پیست استفاده کنند، افزود: پیش بینی می کنیم با بارش هایی که در روزهای آتی باشد بتوانیم پیست اسکی بین المللی توچال را به زودی افتتاح کنیم.
مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، با اشاره به اینکه پیست بین المللی توچال نزدیکترین پیست به پایتخت است، بیان کرد: این پیست یکی از پر طرفدارترین پیست های ایران است که با مساحتی بالغ بر 1200 متر طول به علاقه مندان ورزش های زمستانی ارائه خدمت می کند.
وی ادامه داد: ما برای استفاده عموم مردم از پیست و فضای برفی کوهستان امکان اجاره وسایل بصورت حضوری و آنلاین را از مدرسه اسکی توچال فراهم کردیم که امیدواریم با استقبال ورزشکاران و دوستداران طبیعت قرار گیرد.
امداد، با اشاره به اینکه هتل توچال هم با ظرفیت ۷۵ نفری و 30 اتاق آماده ارائه خدمات به اسکی‌بازان و مسافران و گردشگران است، گفت: در پیست اسکی توچال ۲ تله‌اسکی وجود دارد و اسکی‌بازان می‌توانند از قله تا پایین پیست را به راحتی رفت و آمد کنند.
وی با اشاره به بهره برداری از خطوط و کابین های جدید مجموعه توچال، گفت: با توجه به بازسازی و نوسازی تمامی ایستگاه ها امسال در ارائه خدمت به ورزشکاران و گردشگران زمستانی برنامه ریزی جدی تری داشته ایم که امیدواریم با استقبال خوبی مواجه شویم.