ویژه نامه ” نوسازی تله کابین توچال” منتشر شد

ویژه نامه” نوسازی تله کابین توچال” روایتی از آیین آغاز بهره برداری از خطوط نوسازی شده تله کابین توچال منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال، ویژه نامه” نوسازی تله کابین توچال” با نگاهی به آیین بهره برداری از خطوط نوسازی شده تله کابین توچال در 16 صفحه منتشر شد. در صفحه اول این ویژه یادداشت مقام معظم رهبری در خصوص زیبایی و ویژگی های بصری مجموعه توچال برای مخاطبان آورده شده است، ایشان در تاریخ ششم آبان ماه سال 1371 در بازدید از مجموعه توچال یادداشتی را به یادگار گذاشتند.
متن این یادداشت به این شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم تله‌کابین و محوطه‌ی زیبا و پرنشاط آن را دیدم. این فرصت خوبی است که مسئولان و دست‌اندرکاران بنیاد بتوانند به مردم تهران و مسافران خدمت کنند. این محل در کنار تهران شلوغ، نعمت بزرگ خداوند است و شایسته است که مردم از آن حداکثر بهره را ببرند. گویا تلاش خوبی برای بهتر کردن اینجا می‌شود و انشاءالله هر روز زیباتر و برای مردم پربهره‌تر شود. از کارکنان دلسوز و مؤمن این منطقه متشکرم.
در ادامه این نشریه مخاطبان یادداشتی از روح الله امداد مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال و سخنرانی محمد حسین پورتقی مدیرعامل هلدینگ پارسیان را در خصوص نوسازی خطوط تله کابین توچال خواهد خواند.
همچنین ارائه گزارش های تصویری آیین بهره برداری، مستند تصویری قبل و بعد کابین های مجموعه توچال و انعکاس خبری این برنامه در سطح رسانه های ملی از دیگر بخش های این نشریه است.
فرآیند اجرایی خطوط نوسازی شده تله کابین توچال در سال های 1401 و 1402 در صفحه 7 و 8 این نشریه به همراه فیلم رسانه ای آن(کیوآرکد) قابل مشاهده است.
علاقه مندان می توانند محتوای این نشریه را از طریق لینک زیر مشاهده یا دانلود نمایند .

دانلود نشریه