هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان یک زنجیره گردشگری موفق است/ همت همکاران تله کابین توچال این رویداد بزرگ را رقم زد

به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال محمد حسین پورتقی مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، در آیین بهره برداری از خطوط نوسازی شده تله کابین توچال با اشاره به اینکه ماموریت اصلی این هلدینگ در حوزه خدمت رسانی به مردم است، گفت: ارائه خدمات با کیفیت با شهروندان، تکمیل پروژه های نیمه تمام و ارائه بسته ویژه اقتصادی از مهم ترین اهداف اجرایی ما بوده است.
وی با اشاره به اینکه ارائه بسته اقتصادی در هر پروژه می تواند مسیر برنامه ریزی را روشن کند، گفت: هر خدمتی که قاعده و اعتبار اقتصادی نداشته باشد؛ پایدار نیست.
مدیرعامل هلدینگ پارسیان، با تقدیر از همت همکاران تله کابین توچال برای رقم زدن این رویداد بزرگ، گفت: همکاری و تعامل مدیران میانی و بالادستی و همچنین هم افزایی بدنه مهندسی تله کابین توچال، این اتفاق مبارک را رقم زد.
وی افزود: از امروز وظیفه مجموعه تفریحی ورزشی توچال برای خدمت رسانی به مردم عزیز سنگین تر است و امیدوارم این مسیر رشد و ترقی امتداد پیدا کند.
پورتقی، با اشاره به اختصاص اعتباری مناسب از سوی بنیاد مستضعفان برای تکمیل این پروژه، گفت: خوشبختانه طبق نظر سنجی صورت گرفته، مردم از کیفیت خدمات تله کابین توچال رضایت دارند اما موضوع پیشرفت پروژه های مرتبط همیشه برای ما اولویت دارد و برای رسیدن به نقطه مطلوب تلاش می کنیم.
وی با اشاره به ماموریت گردشگری هلدینگ پارسیان برای ارائه خدمت به هموطنان، گفت: تلاش ما بر این است که تمامی زیر ساخت های موجود ضمن اتصال به یکدیگر بتواند خدمات بهتری را در حوزه گردشگری و تفریحی ارائه دهد.
مدیرعامل هلدینگ پارسیان، با اشاره به اینکه ما در هلدینگ پارسیان به دنبال ایجاد زنجیره گردشگری هستیم، افزود: مجموعه هتل های پارسیان، مجموعه ارم سبز، مجموعه تفریحی ورزشی تله کابین توچال، مجموعه گردشگری شهید چمران و دو مجموعه سیاحتی گردشگری آیتو و پرسپولیس جزو مجموعه های خدمت رسان هلیدینگ پارسیان است.
پورتقی، افزود: دو پروژه گردشگری در فاز نوسازی و بهره برداری تا اواخر آبان ماه در یزد و رامسر افتتاح خواهند شد.
مدیرعامل هلدینگ پارسیان، با بیان اینکه در دهه فجر انقلاب اسلامی نیز دو پروژه دیگر در حوزه گردشگری به مرحله اجرا می رسند، گفت: افزایش کیفیت خدمات موجود و بهسازی ظرفیت های گردشگری زمینه را برای رسیدن به توسعه در حوزه سیاحتی کشور فراهم می کند.
وی ابراز امیدواری کرد؛ که با افزایش میزان سرانه گردشگری در کشور بتوانیم از گردشگران خارجی بیشتری نیز پذیرایی کنیم.