برگزاری آیین بهره برداری از خطوط و کابین های جدید مجموعه توچال

آیین بهره برداری از خطوط و کابین های جدید مجموعه تفریحی ورزشی توچال با اتکا به توان مهندسان داخلی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال، آیین بهره برداری از خطوط، دکل ها و کابین های مجموعه توچال روز شنبه 20 آبان ماه با حضور جمعی از مسئولان کشور و اصحاب رسانه در ایستگاه دوم این مجموعه برگزار می شود.
این کابین ها با بهره گیری از حداکثر توان داخلی و تولیدی کشور و همچنین در سایه دانش محوری و اقتصاد دانش بنیان مهندسان متخصص و متعهد کشورمان به منظور افزایش ایمنی و سلامت بازدیدکنندگان با اختصاص اعتباری بالغ بر 1500 میلیارد ریال خطوط، دکل ها و کابین های این مجموعه با توان مهندسان داخلی نوسازی و بهینه سازی شد، که سند موفقیتی برای پیشرفت و توسعه فنی کشور است.
حفظ سلامت و ایمنی مردم و ارتقاء ظرفیت و نوسازی خطوط با چشم انداز بهره برداری ایمن و مطمئن از این خطوط طی 10 سال آینده همراه با ارائه خدمات در خور شأن مردم عزیز ایران و بازدیدکنندگان خارجی از مهمترین دلایل نوسازی و تجهیز خطوط تله کابین است.
گفتنی است، مجموعه تفریحی ورزشی توچال یکی از بزرگترین اماکن تفریحی کشور با وسعتی بالغ بر 1400 هکتار است که دارای 18 کیلومتر مسیر کوهنوردی و جاده زیبای پیاده روی، تله کابین، تله سیژ، سورتمه، پیست بین المللی اسکی، هتل و کلبه های کوهستانی، رستوران و کافی شاپ و سایر امکانات تفریحی ورزشی است که سالانه از چهارمیلیون نفر گردشگر داخلی و خارجی پذیرایی می کند.