به‌روز رسانی تله‌کابین توچال در سایه تعهد و تخصص جوانان ایرانی

به گزارش روابط عمومی توچال و به نقل از ایرنا ، مجموعه تله‌کابین توچال با فعالیت جهادی و تعهد جوانان ایرانی در حال به‌روز رسانی است و با بهره‌گیری از تخصص و دانش بومی ضمن به‌روز رسانی این مجموعه شاهد صرفه‌جویی ارزی در دولت مردمی بوده‌ایم.

مجموعه تفریحی، ورزشی توچال با بهره‌گیری از خدمات مختلفی از جمله تله‌کابین، تله‌سیژ، پیست اسکی، سورتمه، مسیر کوهنوردی، جاده سلامت، هتل و امکاناتی دیگر یکی از بزرگ‌ترین مقاصد گردشگری ایران و تهران است و هر روز شاهد حضور خانواده‌هایی است که برای ورزش و تفریح به این مجموعه مراجعه می‌کنند.

تله‌کابین توچال با طول رفت و برگشت ۱۵ کیلومتر یکی از طولانی‌ترین خطوط تله‌کابین در دنیا محسوب می‌شود که در روزهای پایانی هفته و در ایام تعطیل پذیرای عده کثیری از علاقه‌مندان به ورزش است. سال‌ها بود دست‌اندرکاران این مجموعه به فکر بهسازی و ترمیم مجموعه تله‌کابین بودند و در دولت سیزدهم و طی دوسال گذشته این رویا به واقعیت تبدیل شد تا در نهایت کل مجموعه با فضایی بهتر و شرایطی به‌روز، آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به خود باشد.

نکته قابل توجه در این میان تاکید به استفاده از تخصص و دانش بومی است، دانشی که موجب شد صرفه‌جویی ارزی قابل توجهی در این پروژه محقق شود که بدون شک یکی از دست‌آوردهای دولت سیزدهم در حوزه ورزش به شمار می‌رود.