جشن های عید غدیر بستر گسترش نشاط در جامعه است/جشن خانوادگی غدیر در توچال

جشن خانوادگی”غدیر” از سوی مجموعه تفریحی ورزشی توچال با هدف معرفی سیره علوی و گسترش نشاط اجتماعی در جامعه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال، با توجه به اهمیت واقعه غدیر و ترویج پیام آن همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت از سوی مجموعه تفریحی ورزشی توچال مراسم جشن خانوادگی”غدیر” برگزار می شود.
توسعه و ترویج سیره علوی و فرهنگ ولایی در سطح جامعه و به ویژه در تعامل با گروه‌های هدف جوان و نوجوان، ارتباط عمیق مردم با اهل بیت علیهم السلام، بازتولید ارزش‌ها و رزمایش همدلی و نشاط ملی در جشن غدیر، ترویج نشاط اجتماعی در جامعه از اهداف برگزاری این جشن عنوان شده است.

جشن خانوادگی غدیر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی اعم از اجرای گروه های سرود، دعوت از خوانندگان محبوب، اجرای گروه کودک، اجرای گروه های سنتی، نورافشانی و … برگزار خواهد شد.

با هدف نهادینه کردن واقعه غدیر در ذهن کودکان و ایجاد بازی و نشاط در بین آنها، گروه کودک عمو توپولی ها با موضوع غدیر به شعر خوانی و قصه خوانی می پردازند.

این برنامه از 31 خرداد تا 5 تیر هرشب از ساعت 20 در بام مجموعه تفریحی ورزشی توچال(بام تهران) با حضور هنرمندان و خانواده های علاقه مند با اهدای جوایز نفیس اجرا می شود.
گفتنی است، برگزاری رویدادهای فرهنگی و جشنواره‌ها در شهرهای امروز دنیا علاوه بر کارکردهای مثبت در توسعه مؤلفه‌های مهم فرهنگی و هنری نقش به سزایی در زیست شهروندان دارد به‌گونه‌ای که امروز یکی از مهم‌ترین سیاست‌گذاری‌های شهری و شهروندی برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری با سبقه دینی است.