برخی از صنایع تولیدی تله کابین توچال؛ در مرحله توسعه و تجاری سازی است

مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، گفت: برخی از صنایع تولیدی تله کابین توچال؛ در مرحله توسعه و تجاری سازی است.

مهندس روح الله امداد مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال در حاشیه برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، گفت: غرفه شرکت تله کابین توچال در دوبخش معرفی خدمات تفریحی و معرفی دستاوردهای فنی در این نمایشگاه حضور یافته است.
وی با اشاره به خلاقیت های فنی که در این مجموعه رقم خورده است، تصریح کرد: از آنجاییکه برخی از قطعات مورد نیاز شرکت تله کابین توچال تحریم شده است لذا موفق شدیم با همکاری برخی از تولیدکنندگان صنایع داخلی بخشی از این نیازها را در کشور مرتفع کنیم.
امداد، با اشاره به اینکه برخی از این صنایع در مرحله توسعه و تجاری سازی هستند، ادامه داد: در بخش نرم افزار تعامالاتی با دانشگاه های کشور صورت گرفته و طرح ها در مرحله محاسباتی است و همچنین در بخش سخت افزارسعی کردیم از ظرفیت و توان داخلی بهره ببریم.
امداد، بیان کرد: خوشبختانه تیم فنی مجموعه توچال بسیار دقیق و متخصص هستند و در زمینه مشاوره، توصیه های فنی و تامین برخی از تجهیزات به دیگر شرکت های تله کابین کشور را نیز کمک می کند.

مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، عنوان کرد: این مجموعه در چهارمین جایزه رویداد نوآوری و فن آوری بنیاد مستضعفان توانست در دوبخش تولید قفل (GRIP) تله سی یژ و ساخت قطعه ماشین آلات مقام برتر کسب کند.
وی با اشاره به تعامل مجموعه توچال با دیگر بخش های هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، گفت: در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی تعامل شایسته ای با شرکت های بن ریل و هتلداری داریم.
امداد با اشاره به برگزاری تورهای سیاحتی داخلی و خارجی با همکاری آژانس آیتو و پرسپولیس، گفت: پاسخگویی به همشهریان عزیز نیز از طریق سامانه 2720 برقرار است و هموطنان می توانند به صورت شبانه روزی برای سوالات، پیشنهادات و شکایات خود با این شماره تماس حاصل کنند.

وی در پایان نویدهای تازه ای را برای توسعه خدمات تفریحی مجموعه توچال بیان کرد و افزود: تا پایان سال 1403 در خصوص احداث هتل در ایستگاه پنجم توچال و توسعه شهربازی برای رفاه حال خانواده های عزیز شاهد اتقاقات خوبی هستیم.