تفریحی مهیج در دل کوه های برفی توچال/ بهره برداری از اسنو پارک

مدیر مدرسه اسکی اردلان ساوجی با اشاره به فعالیت اسنو پارک در مجموعه تفریحی ورزشی توچال؛ گفت: اسنوپارک یکی از تفریحات مهیج زمستانی است.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال ، عباس الیاسی مدیر مدرسه اسکی شهید اردلان ساوجی با اشاره به افتتاح اسنو پارک در پیست اسکی توچال، گفت: اسنوپارک یکی از شاخه های اسکی و فری استایل می باشد که امکان تفریحات زمستانی مهیج را برای همه فراهم می کند.
وی تصریح کرد: پارک برفی یا اسنوپارک امکان پرش روی تشک بادی، برف‌بازی، تیوب‌سواری و سایر فعالیت‌ها و تفریحات زمستانی را در توچال فراهم آورده‌است.

الیاسی، بیان کرد: خوشبختانه با همراهی جناب آقای مهندس امداد مدیرعامل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، پیست اسنو پارک برای علاقه مندان افتتاح شده و بصورت ایمن آماده پذیرایی از ورزشکاران است.

وی با اشاره به اینکه پیست اسکی توچال در ارتفاع چهارهزار متری از سطح دریا قرار دارد، افزود: شیب ملایم و عرض بسیار زیاد از ویژگی های منحصر بفرد این پیست است، که برای آموزش تکنیک های اسکی به نوآموزان مزیت خوبی دارد.

مدیر مدرسه اسکی توچال، گفت: پیست اسکی توچال نزدیکترین پیست به پایتخت در دنیاست که با وجود هتل کوهستانی آن امکان ارائه خدمات تفریحی و رفاهی بیشتر را برای گردشگران و ورزشکاران فراهم آورده است.

وی ادامه داد: طول مسیر اسکی از ایستگاه قله تا هتل حدودا دو کیلومتر است که در پیست کوتاه یعنی از مدرسه اسکی تا هتل این مسیر به ۱۰۰۰ متر می رسد.

الیاسی عنوان کرد: برخی از ورزشکاران به اسکی روی برف نکوبیده و پودر علاقه دارند که این امکان نیز در دامنه آهار شکراب فراهم شده است.

وی در پایان با دعوت از ورزشکاران و گردشگران برای لذت بردن از فضای زیبای کوه های توچال، بیان کرد: دو دستگاه تله اسکی بشقابی هم در مجموعه تفریحی ورزشی توچال وجود دارد که یکی دیگر از جذابیت های این پیست بشمار می رود.