افتتاح 5 زمین تنیس در مجموعه توچال

به گزارش روابط عمومی توچال، روح‌الله امداد مدیرعامل شرکت تله کابین توچال در این خصوص اظهار کرد: احداث آکادمی تنیس توچال از حدود 3 ماه قبل شروع شد و با زحمات همکاران ما در این مجموعه، زمین های بایر که محل جمع آوری ضایعات بود امروز تبدیل شده به یک مجموعه آکادمی تنیس شایسته‌ای که خیلی از علاقه‌مندان به این ورزش می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی گفت: در حال حاضر پنج زمین ورزشی افتتاح شد که 2 زمین سرپوشیده است و برای استفاده بانوان تدارک دیده شده و 3 زمین روباز دیگر برای استفاده آقایان است.

مدیرعامل شرکت تله کابین توچال تصریح کرد: یکی از نکات مهمی که باعث افتخار ما شده این است که سرانه اماکن ورزشی کشور هرچند کم اما افزایش پیدا کرده است و ما در تلاش هستیم تا بتوانیم اماکن دیگری که این استعداد را دارند تا به عنوان محل ورزش و تمرین مردم باشد، با سرمایه‌گزاری آن را به محل مناسب برای ورزش مردم عزیز شهر تهران تبدیل کنیم.

امداد تصریح کرد: در آئین افتتاح هم اعلام کردیم که در راستای رسالت اجتماعی که بر عهده ما است آمادگی این را داریم تا برای استعدادیابی و کشف استعدادهای درخشان حمایت کنیم از عزیزانی که شاید بضاعت مالی مناسبی ندارند و نمی‌توانند از این ورزش استفاده کنند.

امید قمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات گفت: هر رشته ورزشی که بخواهد موفق شود و به سمت موفقیت برود باید اول زیرساخت مناسب برایش فراهم شود و شمیرانات همیشه به عنوان یکی از پایگاه های اصلی رشته های مختلف ورزشی مقام آور بوده و بزرگان و پیشکسوتان بسیار بزرگی در شمیرانات حضور دارند. امروز هم در ادامه فعالیت هایی که فدراسیون تنیس و هیئت تنیس شمیرانات در حال انجام است می‌بینیم که استقبال فراگیر شده و در جای جای تهران شاهد افزایش درخواست‌ها هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شمیرانات خاطرنشان کرد: امروز هم شاهد افتتاح سی و دومین باشگاه ورزشی تنیس در شهرستان شمیرانات در مجموعه توچال هستیم که یکی از بزرگ ترین مجموعه های ورزشی خاورمیانه است و از ظرفیت های ورزشی استفاده شده و در رشته های مختلف در حال گسترش است.

قمی ادامه داد: ما استقبال می‌کنیم و به نوجوانان و جوانان و سرمایه گزاران می‌گوییم که ما در افزایش سرانه ورزشی رشته تنیس حامی هستیم و از شما پشتیبانی می‌کنیم.