مسابقات دو کوهستان انتخابی قهرمانی استان تهران به میزبانی توچال

مسابقات دو کوهستان انتخابی قهرمانی استان تهران با همت هیات کوهنوردی استان تهران و میزبانی مجموعه تفریحی ورزشی توچال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال از ساعت 4:00 صبح روز پنجشنبه 22 تیرماه 1402، مسابقه دو قهرمانی انتخابی استان تهران با هدف انتخاب نفرات برتر این مسابقه و اعزام به مسابقات کشوری در مجموعه تفریحی ورزشی توچال با حضور مدیران فدراسیون کوهنوردی و مدیرعامل و مدیران بخش‌های مختلف شرکت تله کابین توچال و علاقمندان به ورزش دو اسکای رانینگ برگزار شد.

رقابت‌ها در دو بخش زنان و مردان، در رده‌های سنی آزاد بالاتر از 18 سال در گرایش‌های اسکای و ورتیکال با حضور شرکت کنندگان دو بخش به انجام رسید.

گرایش اسکای از ایستگاه یک توچال شروع و در ایستگاه دو، پنج، هفت، هتل و برگشت به ایستگاه یک توچال همان مسیر رفت و مسیر آزاد از یال‌ها و گرایش ورتیکال از ایستگاه یک توچال شروع و تا ایستگاه پنج توچال (5.5 کیلومتر) خط پایان مسابقات انجام شد. در پایان به نفرات برتر بروی سکو رفتند و هدایایی دریافت کردند.

هیات کوهنوردی استان تهران و مجموعه ورزشی تفریحی توچال با هدف توسعه کمی، کیفی و گسترش همه‌جانبه فرهنگ ورزش وکوهپیمایی پاک، ایمن و سریع مسابقه را به شرح فوق برگزار کرد.