هتل توچال یکی از مرتفع ترین هتل های دنیاست / تابستان؛ دریاچه فصلی توچال زنده می شود

مدیر هتل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، با اشاره به ظرفیت های این هتل، گفت: تابستان؛ دریاچه فصلی توچال زنده می شود که یکی از جذابیت های منطقه هست.

عباس شفیعی مدیر هتل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، گفت: هتل توچال یکی از مرتفع ترین هتل های دنیاست که در ارتفاع 3545 متری از سطح دریا قرار دارد و سالانه میزبان جمع زیادی از ورزشکاران و گردشگران است.

توچال

وی با اشاره به ظرفیت اقامتی این هتل، تصریح کرد: این هتل دارای 30 باب اتاق است که امکان پذیرایی از 70 نفر را دارد و خوشبختانه به دلیل شرایط خاص آب و هوایی هتل، تاکنون پذیرای میهمان داخلی و خارجی زیادی بوده ایم.

شفیعی با اشاره به اینکه این هتل هشت ماه از سال پوشیده از برف است، عنوان کرد: پیست اسکی بین المللی توچال، پیست اسکی شب، کافی شاپ، رستوران از دیگر بخش های این هتل است.

توچال

مدیر هتل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، ادامه داد: راه ارتباطی با این هتل از طریق تله کابین و تله سییژ توچال است، که حدوداً 45 دقیقه از ایستگاه اول تا ایستگاه هفتم طول می کشد.

وی با اشاره به جذابیت چشمگیر مسیر تله کابین تا هتل توچال، افزود: اختلاف دمایی که میهمانان و گردشگران در این هتل تجربه می کنند تقریباً بین 20 تا 25 درجه است.

شفیعی، گفت: در فصل تابستان علاوه بر خنکی منحصر بفردی که میهمانان تجربه می کنند می توانند از دریاچه فصلی که در کنار هتل می جوشد نیز لذت ببرند.

توچال

وی شرایط پذیرش میهمانان را اینگونه بیان کرد: ما بصورت 24 ساعته در هتل پزشک مقیم داریم و قبل از پذیرش میهمانان، گردشگران و ورزشکاران از آنان تست سلامت گرفته و سپس اقامت داده می شود.

مدیر هتل مجموعه تفریحی ورزشی توچال، گفت: معمولاً کوهنوردان و ورزشکاران عزیز برای موضوع هم هوایی و انطباق با شرایط کوهستان و صعود به ارتفاعات این منطقه را انتخاب می کنند.

توچال

وی در ادامه با بیان اینکه امروز نیروی محرکه اقتصادی در گرو رشد صنعت گردشگری است، اضافه کرد: هتلداری از مهم ترین عواملی است که می تواند صنعت گردشگری کشور را توسعه و بهبود بخشد لذا در این راستا سعی کرده ایم بهترین امکانات را برای میهمانان عزیز فراهم کنیم.

شفیعی در پایان از علاقه مندان به کوهستان و اقامت شبانه در آن و همچنین ورزش اسکی دعوت کرد تا از این هتل برای ثبت خاطرات زیبای خود بهره ببرند. ( لینک رزرو آنلاین هتل توچال )