محرمانگی اطلاعات با ایجاد سیاست‌های جدید

تله کابین توچال معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات تله کابین توچال و نیز راهکارهای تله کابین توچال برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت تله کابین توچال توضیح داده شده است.

محتویات این سند

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی‌ است که تله کابین توچال از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند و نیز نحوه استفاده تله کابین توچال از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران تله کابین توچال را به‌صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت نام و ارسال سفارش و اخذ پشتیبانی در سایت تله کابین توچال اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار تله کابین توچال قرار می‌دهید.

پس از ورود به سایت تله کابین توچال شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات تله کابین توچال نگهداری می‌گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنش‌ها، خدمات مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

نگهداری کلیه تراکنش‌ها در تله کابین توچال

تله کابین توچال به‌صورت خودکار پس از ورود شما به سایت تله کابین توچال اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌های تله کابین توچال و صفحاتی که مشاهده می‌کنید را جمع‌آوری و نگهداری می‌کند. تله کابین توچال از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات تله کابین توچال، تهیه محتوای مناسب، برنامه‌های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می‌کند.

تله کابین توچال اطلاعات شما را اجاره نمی‌دهد، نمی‌فروشد و به اشتراک نمی‌گذارد به‌جز در موارد زیر:

در صورت ادغام تله کابین توچال در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات تله کابین توچال یا خروج کامل پرسیده می‌شود.

در صورت تخطی شما از قوانین ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می‌گیرد.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را به هر دلیلی از تله کابین توچال بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می‌گیرد.

تله کابین توچال ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت تله کابین توچال از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می‌توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت تله کابین توچال تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در تله کابین توچال آن‌ها را در سایت تله کابین توچال وارد نموده‌اید؛ مگر آن‌ها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد تله کابین توچال ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

شما می‌توانید به‌طور کامل از تله کابین توچال و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از تله کابین توچال حذف شده و تعدادی دیگر از آن‌ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می‌شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام‌های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

تله کابین توچال دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارائه خدمات تله کابین توچال یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

تله کابین توچال جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به‌صورت رمز شده در پایگاه‌های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن‌ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمی‌توانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی‌تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. تله کابین توچال تلاش خواهد كرد كه تمامی راه‌های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه‌های امنی ذخیره می‌شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی‌توان ایمنی هیچ مخابره داده‌ای از طریق اینترنت را به‌صورت %100 تضمین كرد.

بنابراین ما نمی‌توانیم این اطمینان را به‌صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می‌فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی‌توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) تله کابین توچال مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت‌های لینک شده

این سایت ممكن است با وب‌سایت‌های دیگر (“سایت‌های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت‌های لینك شده تحت نظارت تله کابین توچال نیستند و تله کابین توچال در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت‌های لینك می‌فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی تله کابین توچال نخواهد بود و ما جداً توصیه می‌کنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست‌های امنیتی آن‌ها اطلاع حاصل كنید.

تغییرات در این سیاست‌ها

تله کابین توچال حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي می‌شود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف‌اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت تله کابین توچال خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پیامدهای احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .

پرسش‌ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست‌ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن‌ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما و یا با شماره‌های اعلام شده ، آن را با تیم تله کابین توچال در میان بگذارید.