صفحه در حال بارگذاری است...

به گزارش روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی تله‌کابین توچال، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل توچال روز گذشته برگزار شد. مهندس قادری مدیرعامل شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان با حضور در توچال از زحمات و تلاش‌های مهندس مسعود پناهی در دوره کوتاه مدیریت قدردانی کرد. قادری تاکید کرد: پناهی در روزهایی مجموعه را اداره کرد که با بحران کرونا مواجه شدیم. مدیریت سرمایه‌ها و منابع انسانی بخش مهمی از اقدامات انجام شده در این فرصت کوتاه بود.

وی افزود: از سرمایه مهندس پناهی به عنوان سرباز این نظام قطعا در موقعیت جدیدی استفاده می‌کنیم. از ایشان می‌خواهم تمام تجربیات و دانش موجود را در اختیار مدیرعامل جدید توچال قرار دهد. 

مدیرعامل شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان ادامه داد: خدمت برای مردم هدف ماست. هرچه بهداشت روانی محیط و امکانات خدماتی توچال گسترده شود، در راستای وظایف ماست. مهندس امداد برادری دلسوز و متخصص است که سالها در حوزه‌های مختلف فنی، مهندسی و فرهنگی فعالیت کرده و خلاقیت‌ها و ابتکارات بزرگی را از خود نشان داده است. برای هر دو عزیز آرزوی توفیق دارم و امیدوارم توچال در مسیر خدمت‌رسانی به مردم موفق باشد.

قادری در پایان با قدردانی از برگزاری نمایش خیابانی «سرباز» در بام تهران تاکید کرد برگزاری چنین برنامه‌هایی می‌تواند فعالیت‌های خلاقانه اجتماعی و فرهنگی را توسعه دهد.  

انتهای پیام/ .