صفحه در حال بارگذاری است...

معرفی

مجموعه تفریحی ورزشی توچال با وجود تله‌کابین، بام تهران، تله‌سیژ، پیست اسکی، سورتمه، مسیر کوهنوردی، جاده سلامتی، هتل و... به یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری ایران تبدیل شده است. این مجموعه همپای مخاطبانش به سمت قله در حال حرکت است و تلاش می‌کند تا میزبان شاد‌ترین اوقات‌ خانواده‌ها و دوستان در دل کوهستان باشد.

اینستاگرام توچال اینستاگرام توچال پیست اسکی اینستاگرام توچال

فروشگاه

جاذبه‌های توچال

باشگاه تیراندازی

مهارت خود را در تیراندازی با کمان، تفنگ یا تپانچه بادی در باشگاه تیراندازی توچال بسنجید. مربیان رسمی فدراسیون تیراندازی آماده آموزش به شما هستند.

کلبه چوبی

کلبه چوبی توچال جایی دنج در دل کوهستان است که می‌تواند میزبان اقامتی آرامش‌بخش با منظره‌ای بی‌نظیر از کوهستان و شهر باشد.

بام تهران

توچال بلندترین نقطه شهر است. در این بام می‌توانید تهران را با همه زیبایی‌هایش تماشا کنید. بام تهران پر از خاطرات عاشقانه و شیرین جوانان شهر است.

پیست اسکی

توچال نزدیک‌ترین پیست اسکی به پایتخت در دنیا را دارد. مدرسه اسکی توچال برای ارائه همه آموزش‌های مبتدی و حرفه‌ای مهیاست.

سورتمه

یکی از طولانی‌ترین سورتمه‌های ایران را در دل کوهستان تجربه کنید. در اوج هیجان سورتمه می‌توانید تمام تهران را مقابل چشمانتان ببینید.

جاده سلامتی

جاده سلامتی به طول ۲ کیلومتر، محوطه پارکینگ ورودی را به بام تهران وصل می‌کند. استفاده از این جاده برای همه آزاد و رایگان است.

هتل توچال

با طولانی‌ترین تله‌کابین دنیا به مرتفع‌ترین هتل دنیا سفر کنید! هتل توچال آماده حضور شماست تا اقامتی بی‌نظیر را در دل برف‌های رشته‌کوه البرز تجربه کنید.

تله‌کابین

انبوهی از زیبایی و آرامش درست جایی میان دامنه‌های پر برف رشته کوه البرز پنهان است. تله‌کابین توچال یکی از طولانی‌ترین خطوط کابلراه در دنیاست.

پیشنهاد روز

رویدادها

هتل توچال

برنامه فعالیت هتل مطابق با برنامه فعالیت تله‌کابین است. هتل در روزهایی دایر است که تله‌کابین فعال باشد.

صعود گروهی به قله توچال

برنامه صعود گروهی به قله توچال هر ماه با هدایت ورزشکاران و کوهنوردان باسابقه برگزار می‌شود.

اخبار

۰۴ مهر ۱۴۰۱

تعطیلی تله کابین ، سورتمه و تله سی یژ تا ساعت 19

ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام ، به اطلاع می رساند که تله کابین ، تله سی یژ و سورتمه مجموعه تفریحی ورزشی توچال در این روز تا ساعت 19 تعطیل خواهند بود .

۰۲ مهر ۱۴۰۱

تعطیلی مجموعه تله کابین توچال در روز 28 صفر

ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله ، و شهادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام ، به اطلاع می رساند مجموعه تله کابین توچال در روز 28 صفر مصادف با 3 مهرماه 1401 تعطیل خواهد بود .

۳۰ شهریور ۱۴۰۱

آگهی مزایده و مناقصه عمومی

آگهی واگذاری مدرسه اسکی و تأمین نیروی انسانی

۱۹ مرداد ۱۴۰۱

برنامه کاری خطوط تله کابین توچال

برنامه کاری خطوط تله کابین توچال

بیشتر بخوانید

ساعات فعالیت توچال
شنبه
تعطیل - تعطیل
یک شنبه
تعطیل - تعطیل
دوشنبه
تعطیل - تعطیل
سه شنبه
۱۳:۰۰ - ۰۸:۰۰
چهارشنبه
۱۳:۰۰ - ۰۸:۰۰
پنج شنبه
۱۳:۰۰ - ۰۷:۰۰
جمعه
۱۳:۰۰ - ۰۷:۰۰